• Programet e kualifikimit tė mėsuesit 2014

  Tė gjithė mėsuesit e interesuar mund tė shkarkojnė programet e kualifikimit te mesuesve 2014 klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Programet orientuese tė Maturės Shtetėrore 2014

  DAR Kukės njofton tė gjithė maturantėt se Ministria e Arsimit dhe Sportit ka miratuar programet orientuese te Matures Shteterore 2014. Pėr tė shkarkuar tė gjithė listėn e programeve klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Udhėzim nr.3, dt.07.02.2014 - Matura Shtetėrore 2014

  Udhėzim nr.3, datė 07.02.2014 pėr disa ndryshime nė udhėzimin nr.60, datė 26.12.2013 pėr "Zhvillimin e provimeve tė Maturės Shtetėrore 2014". Pėr mė shumė informacion klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Udhėzim nr.60, dt.26.12.2013 - Matura Shtetėrore 2014

  Udhėzim nr.60, datė 26.12.2013 pėr "Zhvillimin e provimeve te Maturės Shtetėrore 2014". Pėr mė shumė informacion klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Shpallet fituesi i konkursit tė zhvilluar pėr pozicionin e Pėrgjegjėsit tė Zyrės Arsimore Tropojė.

  Bazuar nė rezultatet e testimit me shkrim dhe intervistės me gojė tė kandidatėve qė u zhvillua mė date 07.02.2014, Drejtoria Arsimore Rajonale Kukės, shpall fitues Z. Petrit Zeneli. Pėr mė shumė informacion klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Njoftim pėr vend tė lirė pune nė DAR Kukės, dt. 07.02.2014

  DAR Kukės shpall konkurimin pėr vend tė lirė pune, pėrkatėsisht nė pozicionin ekonomist nė Sektorin e Programeve tė Zhvillimit. Pėr mė shumė informacion rreth detajeve tė konkursit, klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Njoftim 17.01.2014-Forumi i Pestė i Mėsuesve Inovatorė

  Forumi i Pestė i Mėsuesit Inovator, 28 Shkurt 2014. Programi Akademik i Microsoft nė Shqipėri, kėtė vit, ashtu sikurse edhe gjatė viteve tė shkuara, organizon edhe kete vit akademik Forumin Kombėtar tė Mėsuesit Inovator nė bashkėpunim me Ministrinė e Arsimit dhe Sportit...Pėr mė shumė klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Njoftim pėr vend tė lirė pune-ZA Has, dt. 08.01.2014

  DAR Kukės shpall konkurimin pėr dy vende tė lira pune, pėrkatėsisht drejtor i shkollės sė mesme "Skėndėrbeu", Krumė dhe drejtor i shkollės 9-vjeēare "Sejdi Dida", Krumė. Pėr mė shumė informacion rreth detajeve tė konkursit, klikoni nė linkun e mėsipėrm.

 • Orari i takimeve me drejtorin

  Nė kėtė link mund tė shikoni tė gjithė oraret kur mund tė takoheni me drejtorin e DAR Kukės, Z.Ali Xhahu

 • Katalogu nr.1 i teksteve shkollore per vitin 2013-2014

  Ne kete link mund te shkarkoni Katalogun nr.1 te teksteve shkollore per vitin 2013-2014

 • Reforma pėr kurrikulėn

  Kjo reformė pėrfshin reformimin e programeve, teksteve, mėsimdhėnies, vlerėsimit tė arritjeve tė nxėnėsve, si dhe kualifikim e mėsuesve. Karakteristikat kryesore tė kurrikulės sė re pėr gjimnazin janė:...

 • Edukimi pėr karrierėn

  Nėpėrmjet kėsaj rubrike, dėshirojmė t'ju vėmė nė dispozicion disa materiale ndihmėse dhe informacione pėr punėn tuaj nė dhėnien e lėndės "Edukim pėr Karrierėn", pėr klasat e nėnta tė shkollave 9-vjeēare...

 • Provimet e Lirimit

  Lėndėt pėr tė cilat zhvillohet PL janė dy: Gjuhė Amtare dhe Matematikė. PL jepen vetėm me shkrim nė njė ditė tė caktuar...

Matura Shtetėrore

Matura shtetėrore synon tė udhėzojė tė gjithė maturantėt me programet orientuese, me udhėzime tė ndryshme, me formularėt qė duhen plotėsuar dhe me format e aplikimit. Pėr mė shumė informacion klikoni nė linkun mė poshtė...

Lexoni mė shumė »

Provimet e Lirimit

Kėtu mund tė gjeni tė gjitha udhėzimet e nevojshme pėr zhvillimin dhe mbarėvajtjen e provimeve tė lirimit. Pėr mė shumė informacion klikoni nė linkun mė poshtė...

Lexoni mė shumė »